Bestyrelsen

Sejlklubben’ bestyrelse består af en formand, en næstformand, en kasser og en sekretær samt formænd for vores udvalg.

  • Rune Tang Holbæk

    Formand, JuniorinstruktørBestyrelsen, Juniorinstruktør61 65 31 66rune.tang.holbek@gmail.com
  • John Bagh

    NæstformandBestyrelsen20 51 07 15john@baghbutikken.dk
  • David Ipsen

    KasserBestyrelsen, Sejlerskoleinstruktører, Sejlsportsliga42 22 17 21
  • Gert Møller

    SekretærBestyrelsen23381506gert.moeller@outlook.com
  • Tom Winther Hansen

    Klubhusudvalg udvalgsformandBestyrelsen, Klubhusudvalg51 89 82 94tom.hansen@it.dk
  • Bent Bennedsen

    Junior udvalgsformandBestyrelsen, Juniorudvalg40 58 65 32junior@lynaes.dk
  • Heidi Olsen

    Fest & Aktivitet udvalgsformandBestyrelsen, Fest & Aktivitetsudvalg
  • Heidi Ipsen

    Sejlerskole udvalgsformandBestyrelsen, Sejlerskoleudvalg41 29 44 24heidi@schouw-ipsen.dk
  • Jørgen Bøe

    Kajakudvalg udvalgsformandBestyrelsen, Kajakudvalg20 77 87 01joergenboee@gmail.com
  • Susanne Grøn

    Sekretær, Kajakskole udvalgsformandBestyrelsen, Kajakskole, Kajakudvalgsusanne@sleipner10.dk
  • Leif Rygaard

    PR-udvalg udvalgsformandBestyrelsen, PR-udvalg26 14 80 66rygaard@email.dk
  • Berit Christiansen

    Kabysudvalg udvalgsformandBestyrelsen, Kabysudvalget22 18 95 40bwc@mail.dk
  • Peter Müller

    KlubhusforvalterBestyrelsen, Klubhusforvalter, Klubhusudvalg42 63 15 17Peterggmuller@gmail.com
  • Peter Christiansen

    Kapsejladsudvalget udvalgsformandBestyrelsen, Kapsejladsudvalg, Klubhusudvalg61 30 95 40Peter.Christiansen02@Gmail.com

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Del dette: